tuzla metal kesim büküm işleri

Hakkımızda

Firmamız, her türlü metal işleme, saç kalıpçılığı, pres baskı, revolver torna, CNC, testere, enjeksiyon, pres döküm parçaları, sac, paslanmaz ürünleri, otomasyon ürünleri, oto yedek parça imalatı, boru bükme, metal kesim, kaynak fason işleri konusunda Tuzla'da yer alan fabrikalarında müşteri ve çözüm ortaklarına ürün ve hizmet sunmaktadır.

Üstün Kaliteli ürünleri, ekonomik fiyatlar ile müşterilerine sunmak ENSAR Metal'in misyon ve vizyonudur. Tecrübeli kadrosu ile müşterilerin karşılaştığı problemleri yerinde ve hızlı bir şekilde çözerek her zaman üreticinin yanında yer almaktadır. Gelişen rekabet ortamında müşterilerin Yüksek kalite, Uygun Fiyat, Hızlı hizmet üçgeni içerisinde hizmet vermektedir.

1997 yılında Pres döküm parçalarına yüzey ve talaşlı imalat amacıyla kurulan ENSAR METAL, bugün 1000 m2lik tesislerinde kaliteli ürün kaliteli hizmet, sıfır hata ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışıyor.

Teknolojiyi yakından takip eden makina parkuru ve altyapıya yatırımı vazgeçilmez kalite ve rekabet olarak gören girişimci anlayışı ile Toplam Kalite Yönetimi doğrultusunda üretim ve imalat yaparak Sektörüne hizmet vermektedir.

Ensar Metal, Ürettiği ürünleri ISO 9001 Belgesi ile kalitelerini onaylatmış ve kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Tarihçe

Firmamız 1997 yılında Alm. Pres döküm parçalarına yüzey ve talaşlı imalat yapma amacıyla kurulmuştur.

2002 yılında paslanmaz çelik ürünleri ve otomat ürünleri yaparakta ihracaat yapmaya başlamıştır.

2004 yılında 400 m2 alanda Perpim sanayi sitesine taşınarak daha verimli ve kaliteli ürünler çıkarmak üzere sanayi bölgesinde yerini almıştır.

2008 yılında 1000 m2 alanda Ortim sanayi sitesine taşınıp makine parkını cnc işleme ve torna yatırımı yaparak daha kaliteli ve verimli projeler üretmeye başlamıştır.

Ürettiğimiz kaliteli ürünleri 2010 yılında Iso 9001 sertifikası alarak belgelendirmiştir.

Metal Kesim, Metal Büküm, kaynak işleri

 

 

 

Metal İşleme